'

Martina a Roman Markovi
Polánky nad Dědinou 109
Třebechovice pod Orebem
503 46

mobil:
777 716 782 - Marková
777 637 073 - Marek

info@playpanels.cz

zajímám se o novinky:
také nás najdete:
Facebook
Fler
Marek - Marková
Pinterest
Počet návštěv: 41474
©2010, Petr Bláha

Galerie

| 1-10 | 11-14 |

 »  - Lední medvěd - piškvorky
ZŠ Masarykova Hradec Králové

Zadání, které jsme od vedení školy dostali, bylo vyzdobit chodbu s vestibulem prvního stupně a vytvořit zde prostor, kde by mohli děti z přilehlých tříd trávit své přestávky.

 »  - Herní panel  - detail, světelná tlačítka
Dětské centrum Veska - herní panel Domeček

Ve spolupráci s Občanským sdružením Dialog a Ing. arch Helenou Dařbujánovou byla realizována přestavba části stávajícího objektu na pozemcích centra pro účely "školky" , kterou navštěvují děti z DC Veská. V rámci projektu Domeček byl realizován i herní panel v herně. Panel byl doplněn, kromě klasických herních prvků také novinkou, světelnými herními prvky.

 »  - DC Veska - pohled na centrální panel s dveřní výplní
Dětské centrum Veska - herní panely, chodba - Zvířata a skřítci

Sponzorem herních panelů v Dětském centru byli manželé Matěj a Karolína Miro, majitelé Kavárny U Knihomola z Hradce Králové. Panely jsou umístěny v rozšířené části chodby v prvním patře hlavní budovy. Část panelu byla použita i jako výplň stávajících dveří. Podařilo se nám tím získat prostor pro umístění herních mechanismů do prostoru za dveřmi. Další panely jsou připevněny na středovém sloupu chodby. Herní prvky jsou voleny s ohledem k věku dětí, které hernu používají.

 »  - Rozpracovaný herní panel Klauni
Oddělení dětské chirurgie - FN Hradec Králové

V roce 1998 jsme s Nadací Archa Chantal navrhli a realizovali naše první herní panely pro oddělení Dětské chirurgie FN HK. Všechny herní prvky jsme se snažili navrhnout tak, aby se stal pobyt dětí i jejich rodinných příslušníků příjemnějším. Panely jsou stále umístěny na pokojích pro maminky s dětmi.

| 1-10 | 11-14 |