'

Martina a Roman Markovi
Polánky nad Dědinou 109
Třebechovice pod Orebem
503 46

mobil:
777 716 782 - Marková
777 637 073 - Marek

info@playpanels.cz

zajímám se o novinky:
také nás najdete:
Facebook
Fler
Marek - Marková
Pinterest
Počet návštěv: 40957
©2010, Petr Bláha

O nás

Co jsou PLAY PANELS?

PLAY PANELS je systém dekoračních panelů s interaktivními herními prvky. Jsou hravé a podporují rozvoj smyslového vnímaní a motoriky. Lze je umístit na jakoukoliv stěnu, či do prostoru, například v herně, učebně, chodbě, dětském koutku u lékaře nebo v restauraci, dětském pokoji, muzeu nebo obchodním centru.

PLAY PANELS jsou 3 v 1

Poslouží vám jako DEKORACE probarvující daný prostor. A podle čeho můžete vybírat? Odpovídá vaším představám námět, barevnost, tvary, použitý materiál i herní prvky... a nebo se vám prostě jenom líbí?

Snažíme se, aby každý panel měl vždy svůj originální PŘÍBĚH a probouzel dětskou fantazii. Proto jsme do každého z nich vtiskli různorodou škálu postav a scenérií, jejichž příběhy jsou čistě na vás!

Víme, že ZÁBAVA je pro vývoj dítěte nesmírně důležitá, a proto každý herní panel obohacujeme o systém herních prvků, či rébusů na hraní a rozvoj motoriky a smyslového vnímání.

Teď už si stačí jenom vybrat.

Přejeme vám příjemnou zábavu s herními panely PLAY PANELS.

Martina a Roman Markovi

Jak vznikly PLAY PANELS?

Prvním impulsem, který zapříčinil vznik Play Panels, byla naše spolupráce s Nadací Archa Chantal a Občanským sdružením Dialog z Hradec Králové. Nechtěli jsme jen vyzdobit chodby, herny a pokoje v zařízeních kde jsou nuceny dlouhodobě pobývat děti, ale chtěli jsme vytvořit prostor inspirativní, zábavný a hravý. Proto vznikly naše první herní panely v pokojích pro maminky s dětmi na oddělení Dětské chirurgie ve FN Hradec Králové, herny v Dětském centru Veská, nebo herny a učebny v MŠ, ZŠ a SŠ Štefánkova, Hradec Králové – škole zabývající se vzděláváním dětí sluchově postižených a dětí s vadami řeči. V současné době máme za sebou i úspěšné realizace panelů do komerčních prostor, jako je panel v obchodní centrum NISA Liberec, nebo prostorový herní prvek v Krkonošském muzeu Vrchlabí. Spolupráce s našimi zákazníky je pro nás výzvou. Stále nás motivuje k vytváření nových herních prvků a rozvíjení koncepce PLAY PANELS.

Návrhy a realizace můžete shlédnout v naší galerii.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Návrhy play panels, včetně návrhů didaktických herních prvků, a jejich realizaci připravujeme podle potřeb a požadavků zákazníka. V případě dotazů, nebo zájmu o výrobu panelů na míru, kontaktujte nás:

email: info@playpanels.cz
mobil: 777 716 782

E SHOP

V současné době připravujeme pod značkou Play Panels systém ucelených řad rozměrově menších herních panelů do dětských pokojů. Panely v rámci jedné řady bude možné spojovat a každý panel v dané řadě bude vybaven rozdílnými herními prvky. Nabídka těchto řad bude průběžně rozvíjena a rozšiřována. Panely budou k dostání v našem eshopu.

Pokud máte zájem o včasné informování o nabídce eshopu, přihlaste se na našich stránkách.

Děkujeme za váš zájem o naše herní panely.

Martina a Roman Markovi